Curajul de a vorbi în public

Evaluare utilizator:  / 2
SlabCel mai bun 

 

"Astazi prietenii nostri noi din Superhumans ne-au ajutat spre a ne depasi cea mai mare frica, frica de public. A fost o activitate interactiva datorita faptului ca ei vorbeau cu noi si ne provocau spre a ne expune propriile pareri in fatat tuturor. Ne-au invatat niste trucuri pentru a ne depasi emotiile inaintea unui discurs sau inainte de a iesi la tabla. Ma bucur ca am facut cunostinta cu asa persoane si le multumesc pentru primul lor training care a fost foarte fain. De la mine un feedback grozav si nota 11 pentru lectia de azi!"

Anastasia Sturza

 

Pentru a posta comentariu e nevoie să vă logați

         


Blogroll

Instagram

Materiale create de elevii LAŞM

Canalul Youtube LAŞM

Bibliotecă online de cărţi electronice

Golovei Andrei

Nicoleta Prestescu

Gumeniuc Doina

Mironica Marina

Moșnoi Ion

Ungurean Cristina

Vârlan Tatiana

Badrajan Vladimir

Blog 12UM

Gimnaziul Galata

Vizitatori Online

Avem 404 vizitatori și niciun membru online

Free business joomla templates meds no prescription