Vino cu noi să încercăm labirintul

Evaluare utilizator:  / 1
SlabCel mai bun 

Vrei să-ți încerci puterile? Vino pe 6 februarie 2016 la Liceul Academiei de Științe pentru a trece Labirintul. Tot ce trebuie să faci este să te prezinți cu dispoziție și voie bună! Fiecare participant va primi la start cîte o hartă detaliată cu traseul și punctele de control pe care va trebui să le parcurgă într-o perioadă cît mai scurtă de timp. Cei mai isteți vor fi premiați, iar celorlalți le garantăm cel puțin o doză de energie pozitivă! Sunt așteptați toți doritorii!

Persoana de contact: Andrei Golovei Orienteering

Pentru a posta comentariu e nevoie să vă logați

         


Blogroll

Instagram

Materiale create de elevii LAŞM

Canalul Youtube LAŞM

Bibliotecă online de cărţi electronice

Golovei Andrei

Nicoleta Prestescu

Gumeniuc Doina

Mironica Marina

Moșnoi Ion

Ungurean Cristina

Vârlan Tatiana

Badrajan Vladimir

Blog 12UM

Gimnaziul Galata

Vizitatori Online

Avem 149 vizitatori și niciun membru online

Free business joomla templates meds no prescription